Cennik

Dołącz do portalu

Otrzymasz dostęp do wybranego kursu lub do wszystkich obecnych i przyszłych kursów –
nowe kursy publikujemy co 2 miesiące!

1 kurs
59 / 1 miesiąc
  • Dostęp do jednego kursu
  • Na kursie możesz zadawać pytania lekarzom przez cały okres dostępu
Wszystkie kursy
99 / 1 miesiąc
  • Dostęp do wszystkich kursów
  • Na kursach możesz zadawać pytania lekarzom przez cały okres dostępu

Najczęściej zadawane pytania

W opracowanie kursów i stałe tworzenie nowych materiałów są zaangażowani praktykujący lekarze. To również oni pełnią dyżury na portalu i odpowiadają na pytania osób, które uczą się z kursami – każdego dnia, ponieważ żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Nad kursami pracuje również na stałe zespół ilustratorów i edytorów dbając o atrakcyjny i przyjazny format wszystkich opracowywanych przez nas treści.
Opłata za dostęp do portalu pozwala nam utrzymać zespół tworzący kolejne kursy na najwyższym poziomie. Dzięki temu stale rozbudowujemy zagadnienia omawiane w kursach, zgodnie z tym co zgłaszają nam osoby uczące się na portalu.

Kursy są skierowane do wszystkich osób, które czują, że brakuje im wiedzy i kompetencji w temacie zdrowia - swojego lub swoich dzieci czy bliskich. Do wszystkich, którzy spędzają zbyt wiele czasu (lub wydają niemało pieniędzy) na poszukiwaniu wartościowych i zweryfikowanych informacji o zdrowiu, a także chcieliby dopytywać o nie lekarzy.
Na portalu znajdziesz wiedzę i wskazówki, które sprawią, że poczujesz pewność w temacie zdrowia, i będziesz wiedzieć, jak bezpiecznie i prawidłowo je „obsługiwać". Z kolei my – lekarze Najprościej Mówiąc – zrobimy wszystko, by Ci w tym pomóc.

Tak, możesz wykupić dostęp na 30 dni do jednego kursu – lub wykupić dostęp na 30 dni do wszystkich kursów. W obu przypadkach gwarantujemy dostęp do stałej opieki edukacyjnej lekarzy, którym w każdej chwili nauki możesz zadać pytanie i uzyskać odpowiedź (odpowiadamy na pytania edukacyjne, nie leczymy i nie konsultujemy pacjentów online).

Proponujemy na start wybrać kurs, który najbardziej Cię interesuje lub który pomoże Ci lepiej podejmować świadome i odpowiedzialne decyzje w ramach aktualnych problemów zdrowotnych. Jeśli zainteresował Cię więcej niż jeden kurs, korzystniejszą opcją będzie zakupienie dostępu do całego portalu na 30 dni.

Przy pierwszym zakupie dostępu do portalu Najprościej Mówiąc możesz skorzystać ze zniżki 10%, którą otrzymasz po zapisie do naszego newslettera.

Jeśli zamówienia dokonałeś(-aś) bez wprowadzenia zniżki, w ciągu 30 dni możesz ją dodać – nawet jeśli zamówienie jest już opłacone. Aby to zrobić, zaloguj się do portalu, wejdź w zakładkę „Konto” → „Twoje zamówienia”, a następnie przy aktywnym zamówieniu wpisz kod zniżkowy w polu „Zniżki”. Dokonamy wówczas zwrotu różnicy ceny na konto, z którego odbyła się płatność za dostęp do portalu.

W dowolnym momencie możesz przedłużyć dostęp do portalu lub wybranego kursu na kolejne 30 dni, kiedy tylko chcesz, nawet po dłuższej przerwie! Twój postęp nauki w przypadku każdego kursu jest zapisywany na Twoim koncie, dlatego zawsze możesz kontynuować naukę dokładnie w tym samym miejscu, w którym ją skończyłeś(-aś).

Przetestuj za darmo

Uważamy, że zawsze warto dokładnie sprawdzić to, z czego czerpie się wiedzę o zdrowiu. Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do sprawdzenia jak uczymy oraz odpowiadamy na pytania na naszych kursach. 🚀

Wypróbuj bezpłatnie