[Na premierę newsletter] Co znajdę na stronie Najprościej Mówiąc?

Na stronie Najprościej Mówiąc już wkrótce znajdziesz przydatne artykuły oraz niezbędniki (kursy e-learningowe) tworzone przez lekarzy.

Artykuły przedstawiają postępowanie w najczęstszych objawach, z którymi spotkasz się Ty lub Twoje dziecko. Co robić gdy dopadnie Cię ból głowy lub pleców? Jak zachować się wobec kataru, kaszlu u dziecka, gorączki u niemowlęcia albo podejrzenia choroby zakaźnej? Nasze artykuły pomogą podjąć Ci decyzje o swoim działaniu w razie wystąpienia niepokojącego objawu, a także powiedzą, kiedy należy pilnie zgłosić się do lekarza.

Niezbędniki (kursy e-learningowe) są kompleksowym źródłem informacji zdrowotnych na temat wybranych chorób, w ramach których możesz opanować wszystkie niezbędne Ci informacje na temat wybranej jednostki chorobowej — jej wykrywania, objawów, diagnostyki czy leczenia. W ramach płatnego dostępu do portalu z kursami otrzymujesz też dostęp do stałej pomocy lekarzy. Oznacza to, że każdego dnia, w każdym miejscu nauki na kursie, możesz zostawić pytanie i zawsze otrzymasz na nie odpowiedź.